Toskania


Dla niektórych, głównie tych co mają dzieci w wieku szkolnym, wakacje kończą się wraz z nadejściem pierwszych dni września. Dla mnie od wielu już lat wakacje kończą się na początku października :). Moment ten zbliża się wielkimi krokami (to już jutro) ... zatem w ostatniej chwili publikuję porcję zdjęć z wakacji!

Siedlisko składające się z 4 kamiennych domów, poranna kawa na kamiennym tarasie (na krześle albo na leżaku - co kto woli), obiad przygotowany własnoręcznie z lokalnych składników albo pizza kupiona na wynos, znowu leżak, widok na rzekę w dolinie i położone nieopodal miasteczko na wzgórzu. No i do tego wszystkiego, gdzie wzrokiem nie sięgnąć, winnice. Pokrywające każdy, dosłownie każdy dostępny skrawek terenu. Czy może być piękniej?Komentarze

  1. Toskania jest piękna i miałem okazję tam być, ale nie wiem czemu - jakoś bardziej ciągnie mnie Sardynia, gdzie byłem tylko na kilka chwil. Myślę, że można też wiele o Sardynii dowiedzieć się z internetu, np. ze strony https://sardynia.pl/ . Ja tak zrobiłem i teraz już wiem, co mogę zobaczyć, sprawdzić, z jakich atrakcji korzystać, jeśli tylko będę w tamtych rejonach, a mam nadzieję, że uda mi się tam kiedyś pojechać. Na świecie jest wiele pięknych miejsc.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz